Χ
Strona centrumborek.pl używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz w celach statystycznych. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Strona główna
 

O ośrodku

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa. Malownicze położenie oraz szeroka i różnorodna oferta rekreacyjna dają możliwość aktywnego wypoczynku oraz uprawiania różnych form turystyki. Obiekt dysponuje bazą noclegową obejmująca 150 miejsc, dwoma restauracjami, zapleczem konferencyjnym oraz doskonałą infrastrukturą pozwalającą na organizację imprez nawet dla kilku tysięcy osób. Dogodny dojazd zapewnia autostrada A4.

 

GRAFIK ATRAKCJI

 

Bilety wstępu

Cennik

Bilet ulgowy 10 zł
Bilet normalny

     15 zł

Bilet rodzinny 40 zł

Bilet uprawnia do jednorazowego wstępu na teren ośrodka w godzinach jego otwarcia. W cenie biletu jest możliwość korzystania z kąpieliska, wstęp do parku tematycznego Świat Solnych Skał oraz zwiedzanie mini-zoo.

 

* Bilet rodzinny przysługuje rodzicom lub opiekunom  z dziećmi do 18 roku życia

* Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej do 18 roku życia

* Dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny

 

Pobierz Katalog Centrum

Pobierz Regulamin Centrum Borek

Małopolski Regionalny Programu Operacyjny na lata 2007-2013. więcej informacji​​...

zwiń